BALKON CAMLAMA

               Alman SKS Balkon & Teras Camlama Sistemi

           Üstün Alman Teknolojisi İle uzun ve sağlıklı kullanım sunan sistemimiz Türkiyeye ilk olarak gelen İthal üründür.Firmamız yaklaşık 10 yıldır uygulamasını Yaptığı SKS katlanır sistem ile 5000 e yakın balkon,teras,cafe,otel ve diğer işletme uygulamalarıyla sistemin güvenilirliğini perçinlemiştir.

         Sistem almanya ve avrupa ülkelerinde bulunan bağımız ünüversite ve denetim kurumlarından onay alarak nihai tüketici kullanımına sunulmuştur.

 

        Sistem gerekli rüzgar tesleri ile kontrol edilmiş olup malzeme kalitesi ve dayanımı bu tesler sonucuna göre imal edilmiştir yaklaşık 4 mm alüminyum kalınlığı,paslanmaz rulman ,paslanmaz vida ve somun kullanılarak 44 mm çapındaki rulmanları ve çapraz rulman yapısıyla kolay ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

 

       Camlarımız Alüminyum profile Würt Marka Özel yapıçtırıcı Malzemelerle özel pres baskı makinasıile bağlanmaktadır piyasadaki ürünler kılasik silikon vb ürünlerle alüminyumlara el baskısıyla sabitlendiğinden zaman içerisinde  cam ve bazanın bir birinden  ayrımı görülmekte buda sağlıklı bir kullanımı etkilemekle kalmayıp tehlikeli bir durum arz etmektedir. 

        SAĞLIĞINIZ İÇİN LÜTFEN YAPTIRACAĞINIZ ÜRÜNLERİ GÖRMEDEN  TERCİHİNİZİ KULLANMAMANIZ ÖNEMLE DUYRULUR.