Şirket Profili

 1998 yılında P.V.C Doğrama sektöründe başlayan ticaret hayatımıza, P.V.C sektöründe oluşan haksız ve tamamen kalite düşünülmeden fiyat endeksli rekabette yer almayıp şirketimize yeni bir rota çizerek, 2003 yılından itibaren ALMAN menşeili SKS Balkon ve Teras Cam Kapama Sistemleri ile yolumuza devam etmeye karar verdik.

Alman menşeili olan ürünümüz ,son kullanıcıya ulaşana kadar bir çok bağımsız kuruluşlarca testlere tabi tutulmuş ve üstün Alman Teknolojisi ile bu testlerden başarılı sonuçlar alarak kullanım açısından rahat,sağlıklı ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

 Türkiye de sadece birkaç firma bünyesinde satışa sunulan SKS ürünümüz diğer firmaların daha ucuz ve kalitesiz ürünlere yönlenmesi  sonucunda, sadece firmamız öncülüğünde satış ve montaj uygulaması devam etmektedir. İddaa ediyoruz SKS ürünümüz rakipleri arasında UZUN ÖMÜRLÜ VE AVRUPA STANDARTLARINA uygun tek üründür.

Yenilikçi yapısı ile kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız 2017 senesi itibariyle motorlu hareketli küpeşte ( gyotin cam )sistemleri ilede  müşteri memnuniyetini daima üst seviyelerde tutmayı hedef edinmiştir.

Ayrıca firmamızın verdiği hizmetler arasında Kış bahçesi,Cam Kapı ve Giriş holleri Gölgeleme ve Sineklik Sistemleri de yer almaktadır.Unutmayalım'ki "Ucuz Mal Alacak Kadar Zengin Değilim " felsefesini benimseyen firmamız en kaliteli ürünü olabildiğince ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırmak için çaba sarf etmektedir.
AMACIMIZ PİYASADAKİ ÜRÜNLERLE FİYAT REKABETİ YAPMAK DEĞİL ÜRÜN KALİTESİNİ YÜKSELTMEKTİR.